неділя, 20 січня 2008 12:13

"Сокіл" громить "Кристал" і наближається до першої трійки

Київський "Сокіл" успішно продовжує захищати своє право на мінімум 5-те місце у турнірній таблиці Відкритого чемпіонату Росії з хокею серед команд вищої ліги.

У своєму 43-му матчі наша команда на власному майданчику легко розібралися з "Кристалом" з Електросталі - 10:1.

Розпочали все Євген Пастух та Олексій Деєв, які вже на 12-й хвилині дуелі встановили подвійну перевагу господарів - 2:0.

Після цього кияни отримали у свої ворота першу і, як виявилося, останню шайбу від суперника. Ще до завершення стартового періоду "Сокіл" завдяки результативним кидкам Сергія Черненка та все того ж Деєва рахунок став - 4:1.

До фінальної сирени у складі нашого колективу відзначилися Дмитро Цируль, Олександр Матвійчук, Олег Благой, Олександр Савицький, Сергій Сьомін і Віталій Доніка. Як то кажуть, закинули всі, кому не ліньки. Якщо ж серйозно, "Сокіл" на даний момент займає 5-ту сходинку турнірної таблиці серед команд дивізіону. У нього 77 очок. Стільки ж балів у "Нефтяника" (А) та воскресенського "Хіміка", які займають відповідно 3-тю - 4-ту позиції. Втім, у перших 42 гри в активі, а в інших - 41-на...

Лідирує "Дизель" - 92 очки.

Сьогодні о 13-й годині у столичному Палаці спорту "Сокіл" і "Кристал" проведуть ще один матч між собою, повідомляє champion.com.ua

Зараз ви читаєте новину «"Сокіл" громить "Кристал" і наближається до першої трійки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua