неділя, 21 квітня 2024 18:21

Марта Костюк програла другий фінал турніру WTA у кар'єрі

Марта Костюк програла другий фінал турніру WTA у кар'єрі. Фото: Facebook.com/TeamMartaKostyuk

Українська тенісистка Марта Костюк не зуміла виграти грунтовий турнір WTA 500 у Штутгарті.

У фіналі змагань українська тенісистка поступилась представниці Казахстану Єлені Рибакіній. Про це повідомили "Суспільне Спорт".

Костюк програла гейм на власній подачі вже на старті поєдинку.

У першому сеті Костюк не заробила жодного брейкпойнту, натомість Рибакіна зробила ще один брейк і забрала партію - 6:2.

Другий сет розпочався за аналогічним сценарієм: Костюк віддала перший гейм на своїй подачі, Рибакіна закріпила брейк у наступному геймі.

Дебютні брейкпойнти у матчі Костюк заробила за рахунку 2:3 у другій партії - одразу три. Утім, Рибакіна усі відіграла і захистила подачу.

Після цього казахстанка зробила ще один брейк і довела матч до рахунку - 6:2. Вона вперше тріумфувала у Штутгарті, перервавши серію Іги Швьонтек із двох поспіль титулів на місцевих кортах.

Марта Костюк програла другий фінал турніру WTA у кар'єрі.

Обидва рази це трапилось у 2024 році: у березні українка поступилась Кеті Бултер у вирішальному матчі хардового турніру WTA 500 в Сан-Дієго.

Єдиним титулом в активі Костюк залишається перемога на турнірі WTA 250 в Остіні у 2023 році.

У режимі реального часу Костюк за підсумками турніру в Штутгарті піднялась на 21-ше місце у рейтингу WTA - це її особистий рекорд.

На шляху до сьогоднішнього поєдинку Марта Костюк здобула низку яскравих перемог.

Друга ракетка України виграла три поспіль матчі проти представниць топ-10 світового рейтингу, здолавши зокрема №3 Коко Гофф у чвертьфіналі - найбільша перемога у кар'єрі Марти.

Минулого місяця Марта Костюк програла у трьох сетах британці Кеті Бултер у першому в кар'єрі фіналі турніру WTA 500.

Зараз ви читаєте новину «Марта Костюк програла другий фінал турніру WTA у кар'єрі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua