неділя, 24 березня 2024 11:55

Світоліна програла колишній першій ракетці світу - відео

Еліна Світоліна не вийшла до третього кола турніру WTA 1000. Фото: Facebook.com/elinasvitolinaofficial

Перша ракетка України Еліна Світоліна не вийшла до третього кола турніру WTA 1000 у Маямі в Сполучених Штатах Америки.

У стартовому матчі на цих змаганнях Еліна поступилася експершій ракетці світу японці Наомі Осаці (№229 WTA). Про це повідомили "Суспільне Спорт".

Два найдовші гейми стартової партії розіграли на подачі Світоліної - їх виграла Осака. З двома брейками японка закрила першу партію 6:2 після пів години на корті.

У другому сеті Осака повела із брейком 5:2. Цього разу Світоліна відповіла своєю серією з трьох геймів і відновила паритет - 5:5.

Переможниця визначилася на тайбреку, який Осака виграла з другого матчболу - 7:5.

Чотириразова чемпіонка Грендслемів подала п'ять ейсів і відіграла три з чотирьох брейкпойнтів українки.

1/32 фіналу: Наомі Осака (Японія) - Еліна Світоліна (Україна, 15) - 2:0 (6:2, 7:6(5)).

Це була сьома в історії особиста зустріч тенісисток. Світоліна тричі перемагала Осаку, а чотири рази програвала.

Ще одна українська тенісистка Даяна Ястремська також завершила виступи на турнірі в Маямі. В 1/16 фіналу програла Марії Саккарі з Греції.

Матч тривав дві години чотири хвилини і закінчився поразкою Ястремської з рахунком 5:7, 4:6. Це була перша особиста зустріч тенісисток.

Українська тенісистка Ангеліна Калініна вийшла до 1/8 фіналу турніру WTA 1000 у Сполучених Штатах Америки. Калініна зіграє за місце у чвертьфіналі проти представниці Казахстану Юлії Путінцевої.

Зараз ви читаєте новину «Світоліна програла колишній першій ракетці світу - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua